Rulo Mıknatıslar Platinum Uv Roll

Rulo mıknatıslar araç magneti, mıknatıslı pano, tabela ve manyetik ikaz levhası üretiminde tercih edilen üründür. PCT Led baskı makinesinde sorunsuz ve iç…

Zebra Perde Platinum Uv Roll

Zebra perde baskı makinesi birçok sektör de kullanıldığı gibi Perde üretiminde de kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlük sayesinde fotoğraf kalitesinde baskılar…

Stor Perde Baskı Platinum Uv Roll

LED UV baskı makinesi birçok sektör de kullanıldığı gibi Perde üretiminde de kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlük sayesinde fotoğraf kalitesinde baskılar yapabilirsiniz.

Block Out - Çift Yüz Baskı Platinum Uv Roll

Block Out Malzemelere LED UV lambalar sayesinde baskının kurumasını beklemeden hızlı bir üretim süreci gerçekleştirilmektedir.

Uv Folyo Baskı Platinum Uv Roll

Reklam sektöründe kullanlılan farklı folyolar üzerine iç mekan baskı kalitesinde, doğa koşullarına yüksek mukavemetli baskılar yapılabilmektedir.

Durotrans Baskı Platinum Uv Roll

Durotrans baskılarını 2880-2400 DPI çözünürlükte pigment oranını yüksek tutarak sorunsuz ve daha net baskılar elde edilmektedir.

Deri Uv Baskı Platinum Uv Roll

UV baskı makinesi farklı sektörlere hitap etmektedir. Deri sektöründe ayakkabı, çanta, cüzdan vb. üretimler yapılabilmektedir.

Tablo - Kanvas Baskı Platinum Uv Roll

Kanvas Kumaşına 1080-1440 DPI ve farklı modlarda İçmekan baskı kalitesinde baskılar yapmak mümkündür.

Canvas, Ahşap Baskı Platinum Uv Roll

Ahşap ürünlere (MDF, Suntalam vs.) uv baskı ile yapılan farklı ve dekoratif ürünler yapılabilmektedir.

Duvar Kağıdı Baskı Platinum Uv Roll

UV baskı makinesi ile duvar giydirme uygulamalarında mekanlara özel farklı tasarımlarda duvar kağıdı üretimleri yapılabilmektedir.

Şeffaf Folyo - Clear Film Platinum Uv Roll

Parlak, Mat ve Clear folyolara ister CMYK ister beyaz baskı seçenekleri ile Vitrin, ara bölme vb. uygulamalar yapılabilmektedir.

Işıklı Branda Platinum Uv Roll

UV Dijital baskı makineleri Işıklı branda baskılarında 2880 - 2400 DPI çözünürlükte pigment oranını yüksek tutarak sorunsuz ve dahanet baskılar elde edilmektedir.

Vinil Platinum Uv Roll

Platinum UV Roll dijital baskı makineleri ile İster dış mekanda ister iç mekanda uzakdoğu ve avrupa vinillere doğa koşullarına yüksek mukavemetli baskılar…

Tavan Gergi - Barisol Platinum Uv Roll

Platinum UV Roll Baskı Makinelerinde uygulanan Gergi Tavan olarak bilinen barisol tavan dijital baskı yapılabilmesi en zor malzemelerden biridir PCT LED -…

Işıklı Kumaş (Textile Frame) Kumaş Baskı Makinesi Platinum Uv Roll

Led Işıklı Çerçevelerin Kumaş baskılarını Konica Minolta 1024i ve RICOH GEN6 baskı kafası seçenekleri İle 2880 - 2400 DPI çözünürlükte pigment oranını yüksek…