Cmyk Reklam Fespa Eurasia 2021

Cmyk Reklam Fespa Eurasia 2021

Oğuz Dinçer: “Çok uzun yıllardır ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz ve satış sonrası takibimizin çok iyi olduğunu düşünüyoruz”

 CMYK Genel Müdürü Oğuz Dinçer, döviz kurlarındaki dalgalanmanın durulduğunu global sorunların çözümlenmesiyle piyasaların kendini hızlı bir şekilde tedavi ederek ciddi bir çıkış ivmesi yakalayacağına inandığını ifade etti.

Geniş ürün yelpazesi bize avantaj sağlıyor

Geçtiğimiz aylarda katıldıkları Fespa Fuarı’ndan olumlu sonuçlar aldıklarını anlatan Dinçer, ”Hem yurt içinden hem de yurtdışından gelen ziyaretçilerimizi ağırladık. Dolayısıyla çok ilgi gördük ve yoğunluk yaşadık. Fuar beklentilerimiz doğrultusundaydı ve bizim açımızdan çok verimli geçti. Çıkış beklentisi içinde olduğumuz bir dönemde Rusya-Ukrayna arasındaki sorunlar tüm dünya piyasalarını olduğu gibi ülkemizi de yakından etkiledi. İnşallah en kısa sürede çözüme kavuşturulur. Böylece yatırımların eskisinden daha hızlı bir şekilde devam edeceğine inanıyorum. CMYK Reklam olarak mümkün olan en uygun şartlarda makinelerimizi sunmaya devam ediyoruz. Bilindiği gibi CMYK olarak LIYU marka tüm ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekteyiz.  Solvent, LED UV roll, LED UV, flatbed, hibrid ve kesici olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz” diye konuştu.

Kalite ve güvenilirlik

Oğuz Dinçer şöyle devam etti: “Çok uzun yıllardır ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz ve satış sonrası takibimizin çok iyi olduğunu düşünüyoruz. Hem Liyu marka dijital baskı makinelerinin kaliteli olması, hem bizim yıllar içerisinde oluşturduğumuz güven hem de teknik yeterliliğimiz bizi tercih sebebi yapıyor. Piyasalarda güven ortamının en kısa sürede oluşması herkes için çok faydalı olacaktır. Umarım her şey eskisinden çok daha iyi olur. Herkese hayırlı ve güzel bir sene geçirmelerini temenni ediyorum”

https://www.youtube.com/watch?v=VBv9Lfyku4w