Liyu in Sign Istanbul

Liyu in Sign Istanbul

Tarsus Turkey tarafından 21.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul ziyaretçilerini bu yıl çeşitli sürprizler bekliyor. Bunlardan birisi de CMYK firmasının kendi standını ziyaret eden firma yetkililerinden birisine hediye edeceği yüksek kalitedeki Liyu optik okuyuculu plotter

CMYK, dijital baskı sektörlerinde hizmet veren firmaların farklı ihtiyaçlarına ideal çözümler üretmek amacıyla hareket etmektedir. Teknolojik ürünleri dünya ile eş zamanlı olarak Türk dijital sektörüne sunabilme çabasında olan CMYK, değişen her türlü akıma uyum sağlayarak, sektördeki pozisyonunu müşterileri ile birlikte geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Portföyünde geniş bir ürün yelpazesi olan CMYK firması, hybrit baskı makineleri, tekstil baskı makineleri, UV flatbed baskı makineleri, UV roll to roll baskı makineleri, solvent baskı makineleri, CNC – Cutter – Plotter seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

19 – 22 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açan SIGN İstanbul’da CMYK firması tarafından, kendi standını ziyaret eden firma yetkililerinden bir tanesine hediye edilecek olan "Liyu Plotter" ürün özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

·Disk Kapasitesi: 1 Gb

·Kesim Basıncı: 1 - 800 Dijital Ayarlanabilir

·Kesim Ölçüsü: 120cm

·Bağlantı Noktası: USB 2.0 / Serial

·Maksimum Kesim Hızı: 800mm / s

·Medya Boyutu: 134cm

·Güç Gereksinimi: AC 220V / (+/-) 10 % / 160W

Uzun yıllardır SIGN İstanbul’da yer alan CMYK firmasını hem zengin ürün yelpazesini görmek, hem de hediye kazanma şansı elde etmek için 12 Hall D-30 no’lu standında ziyaret edebilirsiniz.