Dijital Baskı Makinesi 2.El

Dijital Baskı Makinesi 2.El

Dijital baskı makinesi 2.el seçenekleri sayesinde hem bireysel hem de ticari amaçlı uygun maliyetli baskılar mümkün olmaktadır. Özenli kullanılmış, düzgün çalışan ikinci el bir baskı makinesi; yüksek performansı çok daha uygun fiyatlarla sunabilmektedir.

Dijital baskı makinesi 2.el modellerimiz Platinum ürün grubundan oluşmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler, sektörde 25 yılı aşan tecrübemizin bir sonucu olarak seçilmektedir. Hem sıfır hem de ikinci el alanında en kaliteli baskıları yapabilecek cihazları sizin için seçiyoruz. Baskı makineleri mevcut işletmelerin işini büyütebilmesi veya girişimcilerin kendi işlerini kurabilmesi için önemli bir fırsat yaratmaktadır.

Dijital Tişört Baskı Makinesi 2.El

Dijital baskı makineleri günümüzde son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. Dijital baskı makinesi ile neler yapılır? Bu makineler aracılığıyla çeşitli kumaşların, tişörtlerin, seramik veya kâğıt malzemelerin üzerine profesyonel kalitede baskılar gerçekleştirilebilir. Yüksek baskı hacmi ve kullanım ömrü sunan bu makineler, kullanıldıkça işletmelerin kârını da arttırmaktadır.

Dijital baskı makinesi nasıl kullanılır? Bir dijital baskı makinesi, bilgisayardan ya da başka herhangi bir dijital depolama aygıtından aldığı veriyi kullanarak baskı gerçekleştirir. Basılması planlanan görüntüyü aktarmak için bir baskı kalıbına ihtiyaç duymaz. Baskı maliyetleri de oldukça düşük kalır. Bu nedenle kullanımı yaygınlaşmış ve ofset baskının yerini almaya aday bir konuma gelmiştir.

Dijital makineler bir tişört üzerine işlenmesi arzu edilen tasarımları doğrudan kumaşa aktarabilir. Öncelikle tişört makineye yerleştirilir ve baskı yapılır. Sonrasında ise kurutma yapılarak kumaş sarılır. Dijital makineler sayesinde gömlek ve pantolon gibi kumaşlara da baskı yapılabilmektedir.

Dijital baskı makinesi ikinci el ürün modelleri dikkate alındığında CMYK Reklam, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı seçenekleri ile ön plandadır.

Dijital Baskı Makinesi 2.El Fiyatları

Pek çok materyal üzerinde fotoğraf kalitesinde baskılar gerçekleştirebilen baskı makineleri, maliyetli ürünler olmalarıyla bilinirler. Bu nedenle ikinci el makinelere olan talep yüksek olmaktadır. İkinci el bir ürünün fiyatını, bir kısmı aşağıdaki gibi sırlanabilecek bazı faktörler etkileyebilmektedir.

 • Makinenin sahip olduğu teknik özellikler ve çalışma prensibi,
 • Cihazın daha önce ne kadar süre ile kullanıldığı,
 • Önceki kullanımlardan kaynaklanan bir hata olup olmadığı,
 • Üretici firmanın ve satışı gerçekleştiren işletmenin fiyat politikaları.

CMYK Reklam farklı kategorilerde yazıcı modellerine sahiptir. Satışını gerçekleştirdiğimiz dijital baskı makinelerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Cihaz Modeli

Platinum Q2

Platinum Hybrid Q3

Platinum EQ2

Baskı Çözünürlüğü

2880 – 1200 dpi

2880 – 1200 dpi

2880 – 1200 dpi

Baskı Genişliği

2050 mm

3200 mm

2050 mm

Baskı Hızı

120 m2/saat

120 m2/saat

90 m2/saat

Ağırlık

2400 kg

3500 kg

2400 kg


Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak ve satın alım taleplerinizi iletmek için, web sayfamızdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

2.El Dijital Baskı Makinesi

Dijital baskı makinelerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunların bir kısmı kâğıt veya seramik, bir kısmı ise tişört gibi kumaşların baskısı için daha elverişli olabilmektedir.

 • UV dijital baskı makineleri
 • Sublimasyon baskı makineleri
 • DTG baskı makineleri
 • Toz tonerli / sıvı tonerli

Şeklinde sıralanabilen farklı dijital baskı çeşitleri mevcuttur. Firmamız UV kategorisinde aşağıdaki tabloda listelenen ürünlerin satışını yapmaktadır.

Cihaz Modeli

Platinum QR ROLL

Platinum PCT LED

Platinum QR 5mt.

Baskı Çözünürlüğü

2880 dpi

2880 – 1200 dpi

2880 dpi

Baskı Genişliği

3300 mm

3200 mm

5300 mm

Baskı Hızı

120 m2/saat

120 m2/saat

120 m2/saat

Ağırlık

2300 kg

1200 kg

5500 kg


UV baskı makineleri, kullanıcılara oldukça hızlı bir deneyim sağlar. Bu şekilde çalışan makineler, gün geçtikçe serigrafi ve tampon gibi baskı çeşitlerinin yerine geçmektedir. Aslında bu cihazlar da dijitaldir. Yani ilgili tasarım verisini bilgisayar gibi bir dijital cihaz üzerinden alır. Ancak mürekkebi kurutmak için ultraviyole ışınlarından yararlanır. Bu yüzden UV baskı makinesi olarak bilinirler.

Dijital Kumaş Baskı Makinesi İkinci El

Baskı makineleri bazen tekstil baskı makinesi ya da tişört basma makinesi gibi isimlerle de anılmaktadır.

 • Bez çanta
 • Eşofman
 • Polar
 • Şort
 • Çorap

Şeklinde sıralanabilecek pek çok kumaşa, kıyafete veya aksesuara baskı yapılabilir. Ayrıca seramik, porselen ve çeşitli kâğıt seçenekleri (kuşe, yağlı vb.) üzerinde de baskılar gerçekleştirilebilir. Satışını gerçekleştirdiğimiz Platinum Tex modeli, tekstil alanındaki baskılar için son derece kullanışlıdır.

Platinum Tex, 320 cm baskı genişliğine ve saatte 210 metrekare baskı hızına sahiptir. Modern hatlara sahip bir tasarımı bulunmaktadır. 2880 dpi çözünürlüğünde işlem yapan cihaz, farklı kumaş çeşitlerine fotoğraf kalitesinde baskı yapmaktadır.

Ürünler

Xline Dijital Kesim Makinesi

Q-Cut 2516 Yeni nesil dijital kesim makinesi kesim takımları çok yönlü ve mükemmel uyum içerisinde çalışmaktadır. Q-cut Dijital kesim makineleri 7/24 çalışabilir, gelişmiş tüm testlerden başarılı geçmiştir. Kesim Alanı: 2500mm…

Platinum Pack

Platinum PACK dijital baskı makinesi ile ambalaj dünyasında hız, esneklik ve maliyet etkinliği arayan markalar için vazgeçilmez bir çözümdür. Platinum PACK, özgün ambalaj tasarımlarıyla öne çıkmak ve pazar taleplerine hızla cevap…

PLATINUM Q-CUT 2516

Q-Cut 2516 Yeni nesil dijital kesim makinesi kesim takımları çok yönlü ve mükemmel uyum içerisinde çalışmaktadır. Q-cut Dijital kesim makineleri 7/24 çalışabilir, gelişmiş tüm testlerden başarılı geçmiştir. Kesim Alanı: 2500mm…

PLATINUM Q CUT 3521

Platinum Q-Cut dijital kesim makinesi yüksek hassasiyetli dijital kesme sistemi, kesme, lokal kesme, oyma, delme işlemlerini otomatik olarak tamamlayabilir, katlama, işaretleme vb. Otomatik besleme ve toplama sistemi ile işler hızlı…