Dijital Baskı Makinesi

Dijital Baskı Makinesi

Dijital Baskı Makinesi hem bireysel hem de ticari kullanımlara uygun olarak hemen her türlü zemin üzerine kaliteli şekilde baskı yapabilen teknolojik cihazlardır.

Dijital Baskı Makinesi aracılığıyla özellikle seramik, porselen ya da kumaş türevlerindeki alanlar üzerine hazır tasarlanmış olan dijital görsel ve metinlerin baskısının yapılması mümkün olmaktadır. Yüksek baskı kapasitesi ve kullanım ömrü açısından uzun zaman işlevselliğini koruyan bu makineler ile orta vadeli planlamalar dahilinde ticari girişimler gerçekleştirilebilmektedir.

 

Tekstil Dijital Baskı Makinesi

Tekstil sektöründe dijital baskı hayati bir önem taşımaktadır. Hızla büyüyen tekstil pazarının adeta bir iş ortağı olan Tekstil Dijital Baskı Makinesi yeni teknolojilere ev sahipliği yapmaktadır. Tekstil Dijital Baskı Makinesi, tasarımları doğrudan kumaşa uygulamak için yardımcı bir araçtır. Bu araç, maliyeti yüksek olan modifiye edilmiş mürekkebi kumaşa işleyerek desen ve baskı yapma işini üstlenmektedir. Birbirleri arasında farklı özelliklere sahip olan Tekstil Dijital Baskı Makinesi genel olarak 6 renk mürekkep çeşitliliğine, geniş bir renk gamına, yeni nesil mürekkep yapısına ve ürün çeşitliliği gibi özelliklere sahiptir. Kendinden yapışkanlı folyolar ve brandalar üzerine çizilmeye dayanıklı mürekkeplerden faydalanan Tekstil Dijital Baskı Makinesi yüksek kalitede ve hızlı baskılar yaparak zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Dijital T-Shirt Baskı Makinesi Fiyatları

Canon, Powerjet ve HP gibi markalar tarafından üretilen Dijital T-Shirt Baskı Makineleri farklı özellikler ile piyasadaki yerlerini almaktadırlar. Hem teknoloji hem de kalite bakımından birbirlerine göre farklılıklar gösteren Dijital Baskı Makineleri fiyatları bakımından da farklı etiketlere sahipler. İthal ürünleri grubuna dahil olan bu cihazlar, döviz fiyatlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bu sebeple yurt genelindeki perakende alımlar için sabit bir fiyat tarifesi sunulması mümkün olmayan Dijital T-Shirt Baskı Makinesinin takribi fiyatlarının Türkiye’de ortalama olarak 35.000 TL ile 100.000 TL fiyat aralığına sahip olduğu ifade edilebilmektedir. Bu rakamlar tercih edilecek makinenin teknik özelliklerine göre daha yüksek meblağlara ulaşabilmektedir.

Kullanılan teknolojinin yanı sıra kullanılan mürekkep modellerinin Dijital T-Shirt Baskı Makinesi fiyatını etkilediği bilinirken, cihazların dolar kuru ile satın alınması da fiyatının her geçen gün artmasına neden olmaktadır.

Endüstri makineleri olarak ifade edilen Dijital Baskı Makineleri dünyanın dört bir tarafında kullanılmaktadır. Matbaa ve reklam işlerini daha hızlı ve daha kolay bir hale getirerek zamandan tasarruf yapma imkânı veren Dijital Baskı Makinesi farklı özellikler ile dünyanın farklı noktalarında satılmaktadır. Forma, T-Shirt, Kupa Bardak ve daha pek çok ürüne dijital baskılar yapmayı sağlayan Dijital Baskı Makinesi farklı özelliklerden oluşmaktadır.

Dijital Baskı Ankara

Dijital alanda projelerde kullanılacak olan baskı makinelerinin tercih edilme süreci, ilerleyen süreçte yapacağınız çalışmaların tamamını doğrudan etkilemektedir.

CMYK Reklam; sahip olduğu geniş yelpazedeki, farklı teknolojilere sahip olan baskı makineleri aracılığıyla, talep ettiğiniz minimal ve ekstrem formatlardaki baskıları size en kaliteli şekilde teslim etmektedir.

İlgili hizmetlerin tamamının karşılanabilmesi için bünyemizde bulunan alternatif ürünler;

  • Platinum Hybrid
  • Platinum Uv Flatbed
  • Platinum Q-Cut
  • Platinum Uv Roll
  • Platinum Solvent
  • Platinum Tekstil

Siz de çalışmalarınızda avantajlı fiyatlar dahilinde kaliteli hizmete sahip olmak istiyorsanız 25 yıllık tecrübemize güvenerek, ideal çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Sorularınız ve siparişleriniz için Ankara Dempa Sanayi Sitesinde yer alan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ürünler

Xline Dijital Kesim Makinesi

Q-Cut 2516 Yeni nesil dijital kesim makinesi kesim takımları çok yönlü ve mükemmel uyum içerisinde çalışmaktadır. Q-cut Dijital kesim makineleri 7/24 çalışabilir, gelişmiş tüm testlerden başarılı geçmiştir. Kesim Alanı: 2500mm…

PLATINUM Q CUT 3521

Platinum Q-Cut dijital kesim makinesi yüksek hassasiyetli dijital kesme sistemi, kesme, lokal kesme, oyma, delme işlemlerini otomatik olarak tamamlayabilir, katlama, işaretleme vb. Otomatik besleme ve toplama sistemi ile işler hızlı…

PLATINUM Q-CUT 2516

Q-Cut 2516 Yeni nesil dijital kesim makinesi kesim takımları çok yönlü ve mükemmel uyum içerisinde çalışmaktadır. Q-cut Dijital kesim makineleri 7/24 çalışabilir, gelişmiş tüm testlerden başarılı geçmiştir. Kesim Alanı: 2500mm…

Platinum Pack

Platinum PACK dijital baskı makinesi ile ambalaj dünyasında hız, esneklik ve maliyet etkinliği arayan markalar için vazgeçilmez bir çözümdür. Platinum PACK, özgün ambalaj tasarımlarıyla öne çıkmak ve pazar taleplerine hızla cevap…